Hodowla istnieje od 1994 roku. Polecam szczenięta o umaszczeniu biszkoptowym, czarnym i czekoladowym po doskonałych suczkach:

ESTERKA z Czerwonego Widzewa
PETRA Negrus
BIRMA Lualaba
HRABINA HAKIRA Lualaba
LOVE ME EVERYBODY Lualaba "Celta"

Moje suczki kryte są wyłącznie sprawdzonymi i utytułowanymi reproduktorami, całkowicie wolnymi od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. Posiadają certyfikat badania oczu. Rodzice posiadają doskonałe pochodzenie, sprawdzoną psychikę i wybitny eksterier.


Szczenięta są starannie odchowane, socjalizowane.

Rasa doskonała dla dzieci, psy są bardzo cierpliwe.

Doskonała psychika umożliwia psu pracę pomocnika osoby niepełnosprawnej.Parę słów o mnie

Moja przygoda z psami zaczęła się w 1986 roku, gdy mama przywiozła do domu pierwszego psa. Był to pies o imieniu Dżek, piękny i inteligentny wielorasowiec. Spełniły się moje marzenia o posiadaniu psa. Jednak pomimo to, że był już w domu jeden pies, zaczęłam interesować się wystawami psów rasowych. Na początku odwiedzałam włocławskie wystawy i poznałam hodowców i hodowlę owczarków niemieckich "Mi-Kor". Wybrałam tę rasę ponieważ Dżek był mieszańcem owczarka.

We wrześniu więc 1991 roku zawitała do mojego domu piękna czarna podpalana sunia FANY. Była piękna. Dżek przyjął ją z wielką psią sympatią, opiekował się nią i bronił. Jednak z nieprzychylności ludzi Dżek odszedł do "psiego nieba" w 1993 roku (został otruty). Było mi i FANY smutno bez niego, więc w listopadzie 1994 roku zawitała do mojej hodowli druga sunia KISS Mi-Kor.

Zaczęły się wystawy i szkolenia PT i IPO. KISS na egzaminie otrzymała trzecie miejsce z oceną doskonałą i brązowym medalem. Była to najmądrzejsza suka jaka posiadałam w mojej hodowli.
od lewej: Czanda, Redis, KISS Mi-Kor, FANY Mi-Kor, Era

Historia z labradorami zaczęła się gdy w 2001 roku kupiłam biszkoptową suczkę ESTERKĘ z Czerwonego Widzewa i w 2002r. czarną sunię PETRĘ Negrus. W tym czasie z mojej hodowli odeszła KISS (2001 r) z powodu ciężkiej choroby. Bardzo przeżyłam stratę tak młodego i mądrego psa. FANY natomiast cieszyła mnie swoją obecnością cudownych 12 lat. I tak skończyła się moja historia z owczarkami niemieckimi , a zaczęła z LABRADOR RETRIEVERAMI.

Pierwszy miot labradorów przyszedł na świat w marcu 2003 roku, a drugi we wrześniu 2003 r., z którego urodziła się cudowna czekoladowa sunia BIRMA Lualaba